UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Aby można by było cieszyć się z czegokolwiek trzeba mieć co wrzucić do gara a tak to mam w d. .te wszystkie picowate imprezy państwowe z udziałem wojska w tej dziurze, jakim jest Elbing. Głupotą, jest zajmowanie się czymś, co już dla narodu upodlonego przez biedę, nie ma już żadnego znaczenia. Chyba, że generał chciał się pochwalić, swym wciąż redukowanym w Elbingu wojskiem. Ale KOGO to interesuje ?

Nie dla mnie te bajery.

Anuluj