27
02.05.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
"to właśnie dzięki politykom, którzy widzą TYLKO SWOJE korzyści materialne" Florek, a co z korzyściami materialnymi kościoła kat. ?
(2011.05.02)

info

0  
  0
Odpowiedz sam sobie na to pytanie, jeśli jesteś inteligentny. Wejdz do koscioła i wez jedną czy dwie rzeczy i powiedz księdzu, ze to Twoje. .. Niedawno, podczas Wielkiego Tygodnia, przed świętami wielkanocnymi, podnosiły się głosy "katolików z beczki" na elbląskich portalach, by zabronić procesji Drogi Krzyżowej przez miasto, bo to fe, nie ładnie, blokowanie drogi, paraliż komunikacyjny miasta i inne argumenty padały. A czemu nikt nie podniósł głosu, by zablokować tę świecką paradę próżności, oddającą kult i cześć przedmiotowi-zwykłemu kawałkowi materiału. O WY prześmiewcy m, coś się Wam w pustych główkach poprzewracało ! *florek*
(2011.05.02)

info

0  
  0
1."Odpowiedz sam sobie na to pytanie, jeśli jesteś inteligentny. " - florek, a Ty nie dasz rady? 2."Wejdz do koscioła i wez jedną czy dwie rzeczy i powiedz księdzu, ze to Twoje" - florek, nie mówimy o wyposażeniu budynków 3.procesja Drogi Krzyżowej, świecka paradę próżności, pedałowanie dla JP2 - każdy ma prawo robić to, co drugiemu nie szkodzi. 4.Poprzewracanie się w pustych główkach - musisz bardziej sprecyzować
(2011.05.03)

info

0  
  0
"Odpowiedz sam sobie na to pytanie, jeśli jesteś inteligentny. " - florek, a Ty nie dasz rady? "Wejdz do koscioła i wez jedną czy dwie rzeczy i powiedz księdzu, ze to Twoje" - florek, nie mówimy o wyposażeniu budynków Procesja Drogi Krzyżowej, świecka paradę próżności, pedałowanie dla JP2 - każdy ma prawo robić to, co drugiemu nie szkodzi. Poprzewracanie się w pustych główkach - musisz bardziej sprecyzować
(2011.05.03)

info

0  
  0
"Odpowiedz sam sobie na to pytanie, jeśli jesteś inteligentny" - to ciekawa figura stylistyczna, jeśli nie chce się odpowiadać. Mówiłem o korzyściach, a Ty sprowadziłeś to do zaboru mienia. Co do procesji, pochodów, jeżdżenia rowerem dla patrona itp, to, ogólnie rzecz biorąc, każdy ma prawo robić to, co drugiemu nie szkodzi. A w kwestii pustych główek, no cóż - chyba chciałeś obrazić, a nie dyskutować.
(2011.05.03)

info

0  
  0
florek, śpisz?
(2011.05.03)

info

0  
  0
Zmusiłem Cię tym do myślenia. Wniosek : myślenie nie boli, ale. ..
(2011.05.03)

info

0  
  0
A co to za pytanie, lub nie moralna propozycja ?*florek*
(2011.05.03)

info

0  
  0
Tam od razu propozycja. Głodnemu chleb na myśli.
(2011.05.03)

info

0  
  0
"Zmusiłem Cię tym do myślenia. Wniosek : myślenie nie boli, ale. .. " Florek, z całym należnym szacunkiem, staram się bez zmuszania. A co do wniosku (zwłaszcza "ale"), jakoś nie bardzo "czaję".
(2011.05.03)

info

0  
  0