UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Poleczka-to znaczy Polka z umysłem małej dziewczynki? Co do USA to oni faktycznie mają przez cały rok flagi wyeksponowane- tylko nie wiesz jednego, że w większości to obcokrajowcy z zieloną kartą, starający się o obywatelstwo. Amerykanie to mogą siię cieszyć, bo im żyje się o wiele łatwiej. Polacy też wyją z flagami na ulice jak poczują but na gardle. Dziś niema czego wiwatować, Od FLORKA trzy. .. .w bok. postrzega naszą rzeczywistość w sposób nieprzejaskrawiony.
gmol