Rowerowy spacer z JP II

14
30.04.2011
Rowerowy spacer z JP II
(fot. WS)
Dziś (30 kwietnia) kolumna rowerzystów pokonała trasę z Modrzewiny (Al. Jana Pawła II), ulicami miasta aż pod katedrę uczestnicząc w Rowerowym Spacerze z Janem Pawłem II. Zobacz fotoreportaż.
Uczestnicy na mecie Rowerowego spaceru, pod pomnikiem Jana Pawła II przy Katedrze św. Mikołaja, wysłuchali koncertu gitarowego. Zabrzmiała ulubiona przez Papieża Polaka „Barka”. Kilka słów do zebranych skierowała wiceprezydent Elbląga Grażyna Kluge.
   
A

Fotoreportaż

Kliknij, żeby zobaczyć więcej zdjęć

Najnowsze artykuły w tym dziale Bądź na bieżąco, zamów newsletter

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Nie widzę pana prezydenta
ojojoj_ (2011.04.30)

info

0  
  0
A gdzie tatusiek? Trenuje ?
Petro (2011.04.30)

info

0  
  0
byłby 23-ci o ile dobrze policzyłem. mam wrażenie że gdyby akcje zorganizowano jutr czyli w niedziele frekwencja byłaby o wiele wyzsza a tak. .. smutek choć dobrze ze w ogóle była taka inicjatywa.
nieobecny (2011.04.30)

info

0  
  0
Jak na takie miasto to ilość rowerzystów zwala z nóg.
STARYDINO (2011.04.30)

info

0  
  0
To ten od synka?
hahu (2011.04.30)

info

0  
  0
Zabrakło dwóch: malego i dużego Będą jutro.
(2011.04.30)

info

0  
  0
Oficer rowerowy był ?
Jasność niezalogowany (2011.04.30)

info

0  
  0
Co to jest w tylule JP II ??? Przecierz to nie kolega agenta J23.Bardzo poniżające dla tak szlachetnej osoby jaką jest JAN PAWEŁ DRUGI. Fakt- jak natak wielkie miasto to rowezystów skąpo. to przez nich tyle krzyku o ścieżki rowerowe?. Pana ofificera rowerowego też nie widać-pewnie robił fotki!!!??? lub malował pasy albo liczył dziury w jezdni. Pan prezydent prał flagę bo pan wojewoda kazał jutro wywiesić. Może ciut ironizuję, ale obecne władze miasta chcą pokazać że coś robią -ale to tylko marna improwizacja.
gmol (2011.05.01)

info

0  
  0
A Edziu był?
(2011.05.01)

info

0  
  0
Co za ludzie tu piszą ? Było świetnie, atmosfera bardzo fajna, a brał udział w tym kto chciał i to jest ważne.
(2011.05.01)

info

0  
  0