UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Co za ludzie tu piszą ? Było świetnie, atmosfera bardzo fajna, a brał udział w tym kto chciał i to jest ważne.
Co za ludzie tu piszą ? Było świetnie, atmosfera bardzo fajna, a brał udział w tym kto chciał i to jest ważne.