UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Co to jest w tylule JP II ??? Przecierz to nie kolega agenta J23.Bardzo poniżające dla tak szlachetnej osoby jaką jest JAN PAWEŁ DRUGI. Fakt- jak natak wielkie miasto to rowezystów skąpo. to przez nich tyle krzyku o ścieżki rowerowe?. Pana ofificera rowerowego też nie widać-pewnie robił fotki!!!??? lub malował pasy albo liczył dziury w jezdni. Pan prezydent prał flagę bo pan wojewoda kazał jutro wywiesić. Może ciut ironizuję, ale obecne władze miasta chcą pokazać że coś robią -ale to tylko marna improwizacja.
gmol