A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Jak najbardziej w takim tytule można zapisać JP II. Ty nie ironizujesz, ty piszesz bzdury, przykro, że tacy ludzie w ogóle wypowjadaja sie na ten temat.
jak tylko was zobaczylem to od razu do was dobilem :) Do konca tez nie dojechalem bo musialem zmykac ale pozdrawiam wszystkich rowerzystow co milo spedzaja czas-w przeciwienstwie co do niektorych tu komentujacych. Milo tez bylo widziec wsrod uczestnikow takie perelki jak ta ladna pani w bialej kurtce-pozdrawiam
Trochę fotek Dareckiego na ESR - http://www.bikerelblag.hg.pl
A gdzie Edek ze swoim pieskiem?