UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
byłby 23-ci o ile dobrze policzyłem. mam wrażenie że gdyby akcje zorganizowano jutr czyli w niedziele frekwencja byłaby o wiele wyzsza a tak. .. smutek choć dobrze ze w ogóle była taka inicjatywa.
nieobecny
byłby 23-ci o ile dobrze policzyłem. mam wrażenie że gdyby akcje zorganizowano jutr czyli w niedziele frekwencja byłaby o wiele wyzsza a tak. .. smutek choć dobrze ze w ogóle była taka inicjatywa.
nieobecny