A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
jasne. .. teraz najlepiej puscie ekstraklase na te 2 ostatnie mecze i rozwiazcie sprawe utrzymania w I lidze w duchu fair play. ..
To prawda, że Ringwelski zrobil co mógł przez tyle lat, ale zapewne nie postawil na swoich podopiecznych krzyżyka, ten mecz może mógł sie ułożyć inaczej ale z jakiś powodów nie grała Konefał, ławka była krótka. Dziękuję za walkę wszystkim dziewczętom szczególnie w drugiej połowie, nic straconego dopóki trwa liga. Dajmy im szanse, to przejście do wyższej kategorii musiało mieć skutki uboczne, ale nabyte doświadczenie zapewne wykorzystają i jeszcze nie raz będziemy z nich zadowoleni.
"Mistrzostwo Polski juniorek a gra w dorosłej przecież I lidze to znaczna różnica" Widac ze ktos nie ma pojecia o tym co pisze. Wszystkie zespoly grajace w I lidze to te same zespoly ktore do tej pory graly w juniorkach.
wiec zanim ktos sie zacznie wypowiadac niech sie najpierw dowie jak jest.
co Ty gadasz człowieku!! juniorki grają w pierwszej lidze?? To bardzo interesujące, co mówisz kibicc ! Swoją drogą ciekawe czy pani Nieścioruk tudzież dobrze znana w Elblągu pani Joszczuk to juniorki? Jedyne juniorki, z tego co wiem, grają w Kwidzynie (i to nie wszystkie), co przekłada się wynik i miejsce w tabeli. Powiem krótko: dziewczyny wygrajcie te dwa ostatnie mecze- utniecie wtedy te wszystkie komentarze sezonowych kibiców. .. przynajmniej na jakiś czas. POzdrawiam i życzę wygranych!
Do kibicca. No to się dowiedziałem jak jest ze strony ZPRwP. AZS AWF Warszawa (lata zawodniczek, które grały ostatnio w Elblągu): 29,22,25,23,22,23,?, 22.O wieku juniorskim to one już zapomniały. Pozdrawiam serdecznie.