UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

To prawda, że Ringwelski zrobil co mógł przez tyle lat, ale zapewne nie postawil na swoich podopiecznych krzyżyka, ten mecz może mógł sie ułożyć inaczej ale z jakiś powodów nie grała Konefał, ławka była krótka. Dziękuję za walkę wszystkim dziewczętom szczególnie w drugiej połowie, nic straconego dopóki trwa liga. Dajmy im szanse, to przejście do wyższej kategorii musiało mieć skutki uboczne, ale nabyte doświadczenie zapewne wykorzystają i jeszcze nie raz będziemy z nich zadowoleni.