UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

jasne. .. teraz najlepiej puscie ekstraklase na te 2 ostatnie mecze i rozwiazcie sprawe utrzymania w I lidze w duchu fair play. ..

ekstra

Anuluj