UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To prawda, że Ringwelski zrobil co mógł przez tyle lat, ale zapewne nie postawil na swoich podopiecznych krzyżyka, ten mecz może mógł sie ułożyć inaczej ale z jakiś powodów nie grała Konefał, ławka była krótka. Dziękuję za walkę wszystkim dziewczętom szczególnie w drugiej połowie, nic straconego dopóki trwa liga. Dajmy im szanse, to przejście do wyższej kategorii musiało mieć skutki uboczne, ale nabyte doświadczenie zapewne wykorzystają i jeszcze nie raz będziemy z nich zadowoleni.


Anuluj