UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
"Mistrzostwo Polski juniorek a gra w dorosłej przecież I lidze to znaczna różnica" Widac ze ktos nie ma pojecia o tym co pisze. Wszystkie zespoly grajace w I lidze to te same zespoly ktore do tej pory graly w juniorkach. wiec zanim ktos sie zacznie wypowiadac niech sie najpierw dowie jak jest.
kibicc