UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
"Mistrzostwo Polski juniorek a gra w dorosłej przecież I lidze to znaczna różnica" Widac ze ktos nie ma pojecia o tym co pisze. Wszystkie zespoly grajace w I lidze to te same zespoly ktore do tej pory graly w juniorkach. wiec zanim ktos sie zacznie wypowiadac niech sie najpierw dowie jak jest.
kibicc