UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

co Ty gadasz człowieku!! juniorki grają w pierwszej lidze?? To bardzo interesujące, co mówisz kibicc ! Swoją drogą ciekawe czy pani Nieścioruk tudzież dobrze znana w Elblągu pani Joszczuk to juniorki? Jedyne juniorki, z tego co wiem, grają w Kwidzynie (i to nie wszystkie), co przekłada się wynik i miejsce w tabeli. Powiem krótko: dziewczyny wygrajcie te dwa ostatnie mecze- utniecie wtedy te wszystkie komentarze sezonowych kibiców. .. przynajmniej na jakiś czas. POzdrawiam i życzę wygranych!

wtemacie

Anuluj