88
18.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak to jest u nas w kraju, powoduje się kolizję i nic tak naprawdę za to nie grozi. Dwa mandaty?????500 zł. każdy, co to za kara dla gamonia, który stworzył zagrożenie dla tylu osób????Gdzie jest wyobrażnia władz, a co było by gdyby jeszcze wjechał na chodnik i tam zakończył swe dzieło????Więc mili państwo to jest dla nas okazja jak cholera, nie mamy prawka ale jeżdzić można nie zapominajcie tylko mieć w kieszeni 5 stówek i kto żyw na drogę. .. .. Porażka
moniczka2801 (2011.03.18)

info

0  
  0
wiesniakowozy i pancerwageny cos sie odzywaja :)
(2011.03.18)

info

0  
  0
ojej ten chłopaczek z bmw powinien ponieść większą karę!!!! mam nadzieję że ani kursantce i i instruktorowi nic się nie stało. Trzeba uważać na palantów na drodze jeżdzą bez zastanowienia.
(2011.03.18)

info

0  
  0
Mam BMW. Jestem kierowcą zawodowym. Mam gdzieś wasze głupie komentarze. Kierowcy dzielą się na 2 kategorie: na mądrych i na głupich. To jest przykład bezdennej głupoty.
(2011.03.18)

info

0  
  0
ne w rankingu kolizji wszelkiego rodzaju rządzi
krwisty neb (2011.03.18)

info

0  
  0
Dzieki obecnemu komendantowi policji w elblagu ta instytucja cofnela sie do czasow PRL'u, policja ma dzialac na rzecz i dla dobra spolecznosci a od kilku lat dzial wbrew intersow ludnosci tego miasta !! Jaka szkoda ze nie ma juz panow Staranczaka i Świecickiego w szeregach policji - oni przynosili zaszczyt dla tej formacji, obecnie bym sie wstydzil zakladac ten mundur !
(2011.03.18)

info

0  
  0
Ty 3bit i coś tam a trociny ze łba ci nie lecą a może słoma z d. .y ci wystaje?
(2011.03.19)

info

0  
  0
A jo mom swego morcodeso, fokt że gnijo alo mercedos bez podłogi. Mom toż Ałdi a 6 z 3 zrobiono jedon. Mo 135 tys. przebiego kupiono od niemco był lekorzom rok 99 diesol. Jok sprzedom krówska i dostano dotacjo unijna to se kupia tako fura że wam oczy zbielejo!!!
(2011.03.19)

info

0  
  0
Ale. .. autobus AUTOSAN też jakiś leciwy, antyk ?Spójżcie na zdjęcie, kto dopuszcza do ruchu wysłużony PRLowski złom
smrodobusik (2011.03.19)

info

0  
  0
Cieniasy jeżdżom Fiatami Oplami, Sapami i francusami oraz może japoncami, Miszcze to BMW Audi i Mercedes no i golfy
A4 1,9tdi tunningKiller (2011.03.19)

info

0  
  0