A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak to jest u nas w kraju, powoduje się kolizję i nic tak naprawdę za to nie grozi. Dwa mandaty?????500 zł. każdy, co to za kara dla gamonia, który stworzył zagrożenie dla tylu osób????Gdzie jest wyobrażnia władz, a co było by gdyby jeszcze wjechał na chodnik i tam zakończył swe dzieło????Więc mili państwo to jest dla nas okazja jak cholera, nie mamy prawka ale jeżdzić można nie zapominajcie tylko mieć w kieszeni 5 stówek i kto żyw na drogę. .. .. Porażka
wiesniakowozy i pancerwageny cos sie odzywaja :)
ojej ten chłopaczek z bmw powinien ponieść większą karę!!!! mam nadzieję że ani kursantce i i instruktorowi nic się nie stało. Trzeba uważać na palantów na drodze jeżdzą bez zastanowienia.
Mam BMW. Jestem kierowcą zawodowym. Mam gdzieś wasze głupie komentarze. Kierowcy dzielą się na 2 kategorie: na mądrych i na głupich. To jest przykład bezdennej głupoty.
ne w rankingu kolizji wszelkiego rodzaju rządzi
Dzieki obecnemu komendantowi policji w elblagu ta instytucja cofnela sie do czasow PRL'u, policja ma dzialac na rzecz i dla dobra spolecznosci a od kilku lat dzial wbrew intersow ludnosci tego miasta !! Jaka szkoda ze nie ma juz panow Staranczaka i Świecickiego w szeregach policji - oni przynosili zaszczyt dla tej formacji, obecnie bym sie wstydzil zakladac ten mundur !
Ty 3bit i coś tam a trociny ze łba ci nie lecą a może słoma z d. .y ci wystaje?
A jo mom swego morcodeso, fokt że gnijo alo mercedos bez podłogi. Mom toż Ałdi a 6 z 3 zrobiono jedon. Mo 135 tys. przebiego kupiono od niemco był lekorzom rok 99 diesol. Jok sprzedom krówska i dostano dotacjo unijna to se kupia tako fura że wam oczy zbielejo!!!
Ale. .. autobus AUTOSAN też jakiś leciwy, antyk ?Spójżcie na zdjęcie, kto dopuszcza do ruchu wysłużony PRLowski złom
Cieniasy jeżdżom Fiatami Oplami, Sapami i francusami oraz może japoncami, Miszcze to BMW Audi i Mercedes no i golfy