88
18.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
nie jezdzimy WVieśniakowozami, Złomplami, Bardzo Mała Wyobraznia - polecam volvo to prawdziwie autko ( ale i tu bywaja buraki jak te co parkuja swoje Volva terenowe na chodnikach przy koncu ul A. Struga w poblizu przedszkola)
(2011.03.18)

info

0  
  0
obecnie posiadanie samochodu niemieckiego to tak jak nosic czerwna marynarke i sluchac discopolo
(2011.03.18)

info

0  
  0
WV jak wieś śpiewa i tańczy :)
(2011.03.18)

info

0  
  0
Ty, który opisujesz ludzi jeżdżących "WV", naucz się poprawnie pisać skrót tej marki tępy prostaku. ..
(2011.03.18)

info

0  
  0
ahahahahahahahaha ta bmka mnie rozjwalila przy takim uderzeniu taki dzwon ahahah to nie pierwsza taka akcja tego samochodu pewnie stary mu kupil a na prawko nie dal XD i tak to jest
dzwonek (2011.03.18)

info

0  
  0
Mam ważne pytanie: czy aby kierowca autobusu był trzeźwy???
Nietrzeźwy (2011.03.18)

info

0  
  0
jedna nauka jazdy mniej
taka jest prawda (2011.03.18)

info

0  
  0
elblag to taka dziura ze sie nie da inaczej jezdzic trzeba omijac dziry a nie patrzec na inne pojazdy
kierowca (2011.03.18)

info

0  
  0
Oszołomy popatrzcie na kierowców w mieście. BMW, Mercedesami i innymi luksusowymi markami(nowszymi) jeżdżą głównie kobiety. A wy macho to raczej Fiat w porywach Chevrolet(daewoo). Same asy.
grzehu (2011.03.18)

info

0  
  0
COŚ bmw mają szacunek u panów cjantów. .. .. za nie zpięte pasy we 1269 -200 PLN. ..
klm (2011.03.18)

info

0  
  0