A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
nie jezdzimy WVieśniakowozami, Złomplami, Bardzo Mała Wyobraznia - polecam volvo to prawdziwie autko ( ale i tu bywaja buraki jak te co parkuja swoje Volva terenowe na chodnikach przy koncu ul A. Struga w poblizu przedszkola)
obecnie posiadanie samochodu niemieckiego to tak jak nosic czerwna marynarke i sluchac discopolo
WV jak wieś śpiewa i tańczy :)
Ty, który opisujesz ludzi jeżdżących "WV", naucz się poprawnie pisać skrót tej marki tępy prostaku. ..
ahahahahahahahaha ta bmka mnie rozjwalila przy takim uderzeniu taki dzwon ahahah to nie pierwsza taka akcja tego samochodu pewnie stary mu kupil a na prawko nie dal XD i tak to jest
Mam ważne pytanie: czy aby kierowca autobusu był trzeźwy???
jedna nauka jazdy mniej
elblag to taka dziura ze sie nie da inaczej jezdzic trzeba omijac dziry a nie patrzec na inne pojazdy
Oszołomy popatrzcie na kierowców w mieście. BMW, Mercedesami i innymi luksusowymi markami(nowszymi) jeżdżą głównie kobiety. A wy macho to raczej Fiat w porywach Chevrolet(daewoo). Same asy.
COŚ bmw mają szacunek u panów cjantów. .. .. za nie zpięte pasy we 1269 -200 PLN. ..