UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Dzieki obecnemu komendantowi policji w elblagu ta instytucja cofnela sie do czasow PRL'u, policja ma dzialac na rzecz i dla dobra spolecznosci a od kilku lat dzial wbrew intersow ludnosci tego miasta !! Jaka szkoda ze nie ma juz panow Staranczaka i Świecickiego w szeregach policji - oni przynosili zaszczyt dla tej formacji, obecnie bym sie wstydzil zakladac ten mundur !