88
18.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Do motłochu ktory pisze jakim samochodem sie jezdzi a jakim nie ! Kompleksow samochodem nie wyleczysz !!!!!
(2011.03.19)

info

0  
  0
wiele prymitywow jezdzi po miescie zlomami niemieckimi
(2011.03.19)

info

0  
  0
krytykowanie policji na portalu jest zablokowane
(2011.03.19)

info

0  
  0
poszkodowani nie bądzcie głupi ściągnijcie z buraka ile się da, sprawa jest wygrana a kasa się przyda.
(2011.03.19)

info

0  
  0
Temu Panu to powinni odroczyć prawo jazdy na kilka lat-to po pierwsze. A później niech sobie pomyśli, jaki uraz psychiczny ma ta kobieta, która właśnie uczyła się jeździć po naszych polskich drogach. A z tego co mi wiadome, to ten autobus nie ma nic do rzeczy. L-ka wychamowała, gdy włączał się do ruchu, a inny uczestnik dlaczego nie??? Bo jechał tak szybko, że tylko lekko zdążył odbić w lewo, i tyle!!!
(2011.03.19)

info

0  
  0
a bezrobocie rosnie. .. zal. .. wescie sie do roboty a nie zajmujecie sie gadanina starych babc z za judaszy wstyd
(2011.03.21)

info

0  
  0
A jaki instruktor jechał ta ELKĄ, ktoś wie?
tutejsza (2011.04.04)

info

0  
  0
Za jazdę bez uprawnień powinien mieć sprawę w sądzie. .
(2020.08.26)

info

0  
  0