A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Do motłochu ktory pisze jakim samochodem sie jezdzi a jakim nie ! Kompleksow samochodem nie wyleczysz !!!!!
wiele prymitywow jezdzi po miescie zlomami niemieckimi
krytykowanie policji na portalu jest zablokowane
poszkodowani nie bądzcie głupi ściągnijcie z buraka ile się da, sprawa jest wygrana a kasa się przyda.
Temu Panu to powinni odroczyć prawo jazdy na kilka lat-to po pierwsze. A później niech sobie pomyśli, jaki uraz psychiczny ma ta kobieta, która właśnie uczyła się jeździć po naszych polskich drogach.
A z tego co mi wiadome, to ten autobus nie ma nic do rzeczy. L-ka wychamowała, gdy włączał się do ruchu, a inny uczestnik dlaczego nie??? Bo jechał tak szybko, że tylko lekko zdążył odbić w lewo, i tyle!!!
a bezrobocie rosnie. .. zal. ..
wescie sie do roboty a nie zajmujecie sie gadanina starych babc z za judaszy wstyd
A jaki instruktor jechał ta ELKĄ, ktoś wie?
Za jazdę bez uprawnień powinien mieć sprawę w sądzie. .