UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Tak to jest u nas w kraju, powoduje się kolizję i nic tak naprawdę za to nie grozi. Dwa mandaty?????500 zł. każdy, co to za kara dla gamonia, który stworzył zagrożenie dla tylu osób????Gdzie jest wyobrażnia władz, a co było by gdyby jeszcze wjechał na chodnik i tam zakończył swe dzieło????Więc mili państwo to jest dla nas okazja jak cholera, nie mamy prawka ale jeżdzić można nie zapominajcie tylko mieć w kieszeni 5 stówek i kto żyw na drogę. .. .. Porażka
moniczka2801