UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tak to jest u nas w kraju, powoduje się kolizję i nic tak naprawdę za to nie grozi. Dwa mandaty?????500 zł. każdy, co to za kara dla gamonia, który stworzył zagrożenie dla tylu osób????Gdzie jest wyobrażnia władz, a co było by gdyby jeszcze wjechał na chodnik i tam zakończył swe dzieło????Więc mili państwo to jest dla nas okazja jak cholera, nie mamy prawka ale jeżdzić można nie zapominajcie tylko mieć w kieszeni 5 stówek i kto żyw na drogę. .. .. Porażka

moniczka2801

Anuluj