UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ale. .. autobus AUTOSAN też jakiś leciwy, antyk ?Spójżcie na zdjęcie, kto dopuszcza do ruchu wysłużony PRLowski złom

smrodobusik

Anuluj