UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Oszołomy popatrzcie na kierowców w mieście. BMW, Mercedesami i innymi luksusowymi markami(nowszymi) jeżdżą głównie kobiety. A wy macho to raczej Fiat w porywach Chevrolet(daewoo). Same asy.
grzehu
Oszołomy popatrzcie na kierowców w mieście. BMW, Mercedesami i innymi luksusowymi markami(nowszymi) jeżdżą głównie kobiety. A wy macho to raczej Fiat w porywach Chevrolet(daewoo). Same asy.
grzehu