UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
elblag to taka dziura ze sie nie da inaczej jezdzic trzeba omijac dziry a nie patrzec na inne pojazdy
kierowca
elblag to taka dziura ze sie nie da inaczej jezdzic trzeba omijac dziry a nie patrzec na inne pojazdy
kierowca