UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

nie jezdzimy WVieśniakowozami, Złomplami, Bardzo Mała Wyobraznia - polecam volvo to prawdziwie autko ( ale i tu bywaja buraki jak te co parkuja swoje Volva terenowe na chodnikach przy koncu ul A. Struga w poblizu przedszkola)