UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

nie jezdzimy WVieśniakowozami, Złomplami, Bardzo Mała Wyobraznia - polecam volvo to prawdziwie autko ( ale i tu bywaja buraki jak te co parkuja swoje Volva terenowe na chodnikach przy koncu ul A. Struga w poblizu przedszkola)


Anuluj