UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
nie jezdzimy WVieśniakowozami, Złomplami, Bardzo Mała Wyobraznia - polecam volvo to prawdziwie autko ( ale i tu bywaja buraki jak te co parkuja swoje Volva terenowe na chodnikach przy koncu ul A. Struga w poblizu przedszkola)