27
14.03.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
tak sobie myślę, że warto było iść na ten koncert choćby tylko z szacunku do muzyki jaka znajduje się pod nazwą Dżem, tak jak ktoś napisał wcześniej Dżem to nie tylko muzyka, legenda Ryśka ani tym bardziej komercja-Dżem to jest styl życia. Tego nie zmienią komentarze o Maćku Balcerze ani o jakości koncertu. Nie nam komentującym mierzyć się z Legendą Ryśka, ale uszanować cały zespół bo puki co to jeszcze jest tam dawny skład a oni najlepiej znali i Ryśka i Golę. Jedno mnie tylko mocno zastanowiło dlaczego zespół skutecznie zagłuszał harmonijkę Maćka Balcera.
quick (2011.03.14)

info

0  
  0
Jestem wieloletnią fanką Dźemu. Idąc na koncert spodziewałam się, że nie będzie to ten sam Dźem, że aranżacje utworów będą się róźnić w wykonaniu. Nie wiedziałam jednak, że tak się zawiodę. Z koncertu wyszłam naprawdę wkurzona, mimo że byłam na płycie. To o czym piszą przedmówcy, brak szacunku do publiczności, dyskusje na scenie co teraz zagrać, schodzenie wokalisty ze sceny, jego wyniosłe wręcz zachowanie to właśnie miało miejsce na tym koncercie. Rysiek jest legendą. I to, że nikt go nie zastąpi to jedno, To co mnie wkurza to fakt, że zespół jechał na nim do samego końca, zamiast pomóc wyjść z nałogu. Ważne było ciągnięcie kasy ile się da - polecam przeczytać historię zespołu. I teraz kiedy Ryśka nie ma ciągną z niego jeszcze bardziej. Wystarczyło pójść do "sklepiku" i zobaczyć z czyim wizerunkiem sprzedawane są koszulki po bagatela 80zł. I taki o to zespół nie jest w stanie oddach hołdu swojemu koledze??? Choćby dedykacją czy minutą ciszy? Wstyd! I do mojego przedmówcy - wolałabym zostać obrzygana przez Ryśka niż jeszcze raz zapłacić kase za bilet tego zespołu.
(2011.03.14)

info

0  
  0
a tak w ogóle RR na własne życzenie to sprawdź najpierw jak się pisze nazwisko Ryśka a potem wypacaj te mądre komentarze.
(2011.03.14)

info

0  
  0
Bardzo dlugo czekalam na koncert w Elblągu:) w koncu sie doczekalam:) to nie był moj pierwszy koncert DŻEMU, w innych miastach klimat przed koncertem jest znacznie przyjemniejszy:) niestety byłam jedna z tych ktora siedziala na trybunach; ( ale jako rozsadna przyszla mama dbam o bezpieczenstwo malej istoty jeszcze w brzuchu:) niestety trybuny byly za bardzo leniwe:( chociaz kilka Dżemowcow sie znalazlo obok:) mimo wszytsko koncert uwazam za bardzo udany:) natomiast jesli chodzi o spor na temat to ten Dżem czy nie ten wiadomo kazdy ma swoje zdanie i nie mam zamairu z nikim sie klocic, ale pamietajcie ze Dżem to nie tylko Rysiek. .. pamietajcie ze Styczyński, barcia Otrębowie, Szczerbiński to wspolzalozyciele tego zespolu i to rowniez dzieki nim te wszytskie legendarne piosenki maja swoje miejsce w histori. Natomiast jesli chodzi o Maćka to uwazam jest to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. .. napewno lepiej pasuje niz Dewódzki swego czasu. .. Bardzo dziekuje Maćkowi za utwór Ballada o dziwnym malarzu z Woodstocku 2004 :) zaje. .zaspiewany kawalek:) szkoda ze nie zaspiewal go w Elblagu:( Koncert uwazam za bardzo udany i przyjemny:) no i oczywicie spotkanie po koncercie:) krótkie ale jak zawsze otwarci:)
(2011.03.14)

info

0  
  0
DŻEM to DŻEM. Z Ryśkiem czy bez niego. bo czterech starszych panów gra w tym składzie od początku(perkusista z przerwami). wiadomo że legendy RYŚKA nikt nie zastąpi więc o co te pretensje w niektórych wpisach?koncert jedynie dobry bo efekt spieprzyła akustyka(byłem na płycie)a zwłaszcza fatalny odbiór basu. no i publika"na siedząco"-żenada. .. ale w sumie nie żałuję tych chwil bo jest to muzyka na której się wychowałem i szacunek dla zespołu że jeszcze mogę posłuchać jej na żywo. i odpuszczam chłopakom przeszłość bo popełnia się błędy a życie z uzależnionym człowiekiem(bez względu jaką legendą by nie był)do słodkich nie należy. .. Artur
(2011.03.14)

info

0  
  0
Byłem na koncercie, na scenie, praktycznie przy samym "odgrodzeniu". Fajnie było usłyszeć stare piosenki Dżemu, te "nowsze", wykonane bez Ryśka jakoś mi nie podpadły za bardzo. .. To już nie to. Ogólnie uważam, że Maciej Balcar nie nadaje się na wokalistę Dżemu. Wiele tekstów poprzekręcał sobie. Kiedy grali, w głowie śpiewał mi R. R. , nie Balcar. .. Uważam, że fajnie było posłuchać piosenek Dżemu, lecz to nie to samo. .. Posłuchajcie sobie płytę ze Spodka z 1992 roku. .. Ten zaćpany głos Ryśka (czytaj: uczuciowy), ta publiczność. .. To On i Skiba byli Skazanymi na Bluesa. .. Prawdziwi outsiderzy, podążający za wolnością. .. I to słychać w nagraniach starego Dżemu. .. Tutaj tego nie było. Ile bym dał, żeby przenieść się w czasie. .. ; )
wrazliwy~~ (2011.03.15)

info

0  
  0
Byłam tam, kocham ten zespół. BYŁO SUUPPER!! Nowy wokalista też^^:)
Dżemo-holiczka (2011.03.16)

info

0  
  0