UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Bardzo dlugo czekalam na koncert w Elblągu:) w koncu sie doczekalam:) to nie był moj pierwszy koncert DŻEMU, w innych miastach klimat przed koncertem jest znacznie przyjemniejszy:) niestety byłam jedna z tych ktora siedziala na trybunach; ( ale jako rozsadna przyszla mama dbam o bezpieczenstwo malej istoty jeszcze w brzuchu:) niestety trybuny byly za bardzo leniwe:( chociaz kilka Dżemowcow sie znalazlo obok:) mimo wszytsko koncert uwazam za bardzo udany:) natomiast jesli chodzi o spor na temat to ten Dżem czy nie ten wiadomo kazdy ma swoje zdanie i nie mam zamairu z nikim sie klocic, ale pamietajcie ze Dżem to nie tylko Rysiek. .. pamietajcie ze Styczyński, barcia Otrębowie, Szczerbiński to wspolzalozyciele tego zespolu i to rowniez dzieki nim te wszytskie legendarne piosenki maja swoje miejsce w histori. Natomiast jesli chodzi o Maćka to uwazam jest to wlasciwy czlowiek na wlasciwym miejscu. .. napewno lepiej pasuje niz Dewódzki swego czasu. .. Bardzo dziekuje Maćkowi za utwór Ballada o dziwnym malarzu z Woodstocku 2004 :) zaje. .zaspiewany kawalek:) szkoda ze nie zaspiewal go w Elblagu:( Koncert uwazam za bardzo udany i przyjemny:) no i oczywicie spotkanie po koncercie:) krótkie ale jak zawsze otwarci:)