UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Byłem na koncercie, na scenie, praktycznie przy samym "odgrodzeniu". Fajnie było usłyszeć stare piosenki Dżemu, te "nowsze", wykonane bez Ryśka jakoś mi nie podpadły za bardzo. .. To już nie to. Ogólnie uważam, że Maciej Balcar nie nadaje się na wokalistę Dżemu. Wiele tekstów poprzekręcał sobie. Kiedy grali, w głowie śpiewał mi R. R. , nie Balcar. .. Uważam, że fajnie było posłuchać piosenek Dżemu, lecz to nie to samo. .. Posłuchajcie sobie płytę ze Spodka z 1992 roku. .. Ten zaćpany głos Ryśka (czytaj: uczuciowy), ta publiczność. .. To On i Skiba byli Skazanymi na Bluesa. .. Prawdziwi outsiderzy, podążający za wolnością. .. I to słychać w nagraniach starego Dżemu. .. Tutaj tego nie było. Ile bym dał, żeby przenieść się w czasie. .. ; )

wrazliwy~~

Anuluj