UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
DŻEM to DŻEM. Z Ryśkiem czy bez niego. bo czterech starszych panów gra w tym składzie od początku(perkusista z przerwami). wiadomo że legendy RYŚKA nikt nie zastąpi więc o co te pretensje w niektórych wpisach?koncert jedynie dobry bo efekt spieprzyła akustyka(byłem na płycie)a zwłaszcza fatalny odbiór basu. no i publika"na siedząco"-żenada. .. ale w sumie nie żałuję tych chwil bo jest to muzyka na której się wychowałem i szacunek dla zespołu że jeszcze mogę posłuchać jej na żywo. i odpuszczam chłopakom przeszłość bo popełnia się błędy a życie z uzależnionym człowiekiem(bez względu jaką legendą by nie był)do słodkich nie należy. .. Artur