UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

tak sobie myślę, że warto było iść na ten koncert choćby tylko z szacunku do muzyki jaka znajduje się pod nazwą Dżem, tak jak ktoś napisał wcześniej Dżem to nie tylko muzyka, legenda Ryśka ani tym bardziej komercja-Dżem to jest styl życia. Tego nie zmienią komentarze o Maćku Balcerze ani o jakości koncertu. Nie nam komentującym mierzyć się z Legendą Ryśka, ale uszanować cały zespół bo puki co to jeszcze jest tam dawny skład a oni najlepiej znali i Ryśka i Golę. Jedno mnie tylko mocno zastanowiło dlaczego zespół skutecznie zagłuszał harmonijkę Maćka Balcera.

quick

Anuluj