UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Kobiety są lepszymi kierowcami jak faceci, bo są ostrożniejsze, jeżdżą pomału i bezpieczniej i nie na drugim gazie. A to że spowodowały wypadek na Ogrodowej to nie znaczy że nie potrafią jezdzić. Wczoraj był tłusty czwartek może spieszyły się po pączki na kolacje. W przeciwieństwie do facetów są super kierowcami bo nie słyszy się o wypadkach z ich udziałem. .. .

pan samochodzik