UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Kobiety są lepszymi kierowcami jak faceci, bo są ostrożniejsze, jeżdżą pomału i bezpieczniej i nie na drugim gazie. A to że spowodowały wypadek na Ogrodowej to nie znaczy że nie potrafią jezdzić. Wczoraj był tłusty czwartek może spieszyły się po pączki na kolacje. W przeciwieństwie do facetów są super kierowcami bo nie słyszy się o wypadkach z ich udziałem. .. .
pan samochodzik