UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Zgadzam się z KIEROWCĄ, dokładnie jest tam przez parkowane samochody na poboczach ulicy ograniczone a HONDA JAK WIDAĆ ZE ZDJĘĆ TO CHYBA JUŻ JECHAŁA Z TYM PRZODEM ROZWALINA SZOK TAKIE NOWE AUTO NA PRZECIW TEJ SKODZIE - HONDA GREGOR BRAWO. .. .TAK 3 majjjjj:)
czesty