UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Zgadzam się z KIEROWCĄ, dokładnie jest tam przez parkowane samochody na poboczach ulicy ograniczone a HONDA JAK WIDAĆ ZE ZDJĘĆ TO CHYBA JUŻ JECHAŁA Z TYM PRZODEM ROZWALINA SZOK TAKIE NOWE AUTO NA PRZECIW TEJ SKODZIE - HONDA GREGOR BRAWO. .. .TAK 3 majjjjj:)

czesty