UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

o co wam chodzi ludzie? jak zwykle wojna na przytyki? zarówno wśród kobiet jak i wśród mężczyzn zdarzają się słabe ogniwa, ale to nie daje powodu, by oczerniać ogół danej płci; opamiętajcie się trochę!

arnikif