UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

DO TUBYLCA co do twojego pierwszego wpisu. To idealnie trafiłeś z ostatnim zdaniem w temat. BO TO JEST NAJSZCZERSZA PRAWDA. A komu to się nie podoba to niech nie komentuje. POZDRAWIAM DZIADEK


Anuluj