UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
DO TUBYLCA co do twojego pierwszego wpisu. To idealnie trafiłeś z ostatnim zdaniem w temat. BO TO JEST NAJSZCZERSZA PRAWDA. A komu to się nie podoba to niech nie komentuje. POZDRAWIAM DZIADEK
DO TUBYLCA co do twojego pierwszego wpisu. To idealnie trafiłeś z ostatnim zdaniem w temat. BO TO JEST NAJSZCZERSZA PRAWDA. A komu to się nie podoba to niech nie komentuje. POZDRAWIAM DZIADEK