UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

ojej, ja też wspominam mile te czasy. A lody casate super, żadne nie dorównują im. Podróby jadłam, to nie to. Może ktoś podchwyci pomysł? A w Jagielonce torciki pamiętacie? A lody bakaliowe w kawiarni Lotos? Pycha

53