A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
Tak grajacy Wiesiu dawal tez koncerty na Rozanej ulicy, to sie pamieta. ..
A o Tęczy i Kameralnej zapomnieli stare dziadki ???
Pamiętam Wiesia i Werkę także.
święta prawda