25
21.02.2011

A moim zdaniem... (od najstarszych)

Pokazuj od
najnowszych
Największe
emocje
Tak grajacy Wiesiu dawal tez koncerty na Rozanej ulicy, to sie pamieta. ..
(2011.02.26)

info

0  
  0
A o Tęczy i Kameralnej zapomnieli stare dziadki ???
STARYDINO (2011.02.28)

info

1  
  0
Pamiętam Wiesia i Werkę także.
STARYDINO (2011.02.28)

info

0  
  0
święta prawda
(2015.11.03)
@TUBYLEC - A oto wspomnień czar - zdjecie bud. Filmosu z reklamą PKO.
zdzitur (2017.01.23)