UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

ojej, ja też wspominam mile te czasy. A lody casate super, żadne nie dorównują im. Podróby jadłam, to nie to. Może ktoś podchwyci pomysł? A w Jagielonce torciki pamiętacie? A lody bakaliowe w kawiarni Lotos? Pycha

53

Anuluj