UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
ojej, ja też wspominam mile te czasy. A lody casate super, żadne nie dorównują im. Podróby jadłam, to nie to. Może ktoś podchwyci pomysł? A w Jagielonce torciki pamiętacie? A lody bakaliowe w kawiarni Lotos? Pycha
53