UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A kto pamięta strzelnice na placu dworcowym i zezowatą która nabijała wiatrówki na ruchomym podeście. Wesołe miasteczko było na placu gdzie teraz jest pasarz.

Motobzyk

Anuluj