UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A kto pamięta strzelnice na placu dworcowym i zezowatą która nabijała wiatrówki na ruchomym podeście. Wesołe miasteczko było na placu gdzie teraz jest pasarz.
Motobzyk
A kto pamięta strzelnice na placu dworcowym i zezowatą która nabijała wiatrówki na ruchomym podeście. Wesołe miasteczko było na placu gdzie teraz jest pasarz.
Motobzyk