A moim zdaniem... (od najstarszych)
Pokazuj od
najnowszych
najnowszych
Największe
emocje
emocje
ale fotograf oszpecił te dziewczyny. .
ranking strojów kąpielowych, a raczej ciałek kandydatek. Wszystkie ciałka bardzo ładne poza numerem 2 wygląda na dziecko więc nie wypada oglądać, i numer 9 zrób coś z włosami.
kandydatki do tytułu Miss Ziemi Elbląskiej wszystkie są ładne z twarzy, oceniałem stylizacje i prezentacje. Jest to moje prywatne zdanie
Rany, kto robił te zdjęcia?? Totalna amatorszczyzna!!!
Iga trzymam kciuki :)
tyle fajnych dziewczyn w Elblągu a do miss zgłaszają się najbrzydsze? Czy to brak gustu (wiem wiem o gustach się nie dyskutuje) jurorów sprawia że widzimy takie "widoki"? Żeby chociaż jedna była jakąś faworytką, a tu nie brak nawet tego bo nie ma z "czego" wybierać :( chyba sam przeprowadzę casting na miss, wtedy będą wszyscy szczęśliwi; )
W tym roku wybór będzie bardzo ciężki bo nie ma z czego wybierać, albo coś jest nie tak z tymi zdjęciami bo robiła je jakaś babcia w goglach albo jakiś oferma fotograf. organizator tnie koszta jak się da i te żenujące stroje kąpielowe kto je wybierał? "Tomek Jacyków" chyba? z roku na rok prestiż tego konkursu drastyczne spada. Cieszy mnie tylko jedna rzecz ze w przyszłym roku poziom już niżej nie spadnie, bo niżej już się chyba nie da. owacje na stojąco za gust organizatora i dawanie szansy nieudacznikom(nie chodzi oczywiście o kandydatki do konkursu ubiegających się o koronę Miss Ziemi Elbląskiej)chodzi o fotografa
karima kedir rodowita elblazanka haha
JA to powiem krótko i FOTOGRAF I PANI WIZAŻYSTKA powinni szukac pracy w innej branży ponieważ są do dupy!!!!! Nie wiedza do czego służy aparat i jego funkcje oraz jak się maluje dziewczyny!!A organizator to myślę że był w desperacji zatrudniając takich ludzi!Ja nie mam doświadczenia ale na pewno sama bym tą sesje zrobiła lepiej!!!!Pozdrawiam dziewczyny biorace udział w konkursie!!Powodzenia