UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
tyle fajnych dziewczyn w Elblągu a do miss zgłaszają się najbrzydsze? Czy to brak gustu (wiem wiem o gustach się nie dyskutuje) jurorów sprawia że widzimy takie "widoki"? Żeby chociaż jedna była jakąś faworytką, a tu nie brak nawet tego bo nie ma z "czego" wybierać :( chyba sam przeprowadzę casting na miss, wtedy będą wszyscy szczęśliwi; )
rogaccio