UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

JA to powiem krótko i FOTOGRAF I PANI WIZAŻYSTKA powinni szukac pracy w innej branży ponieważ są do dupy!!!!! Nie wiedza do czego służy aparat i jego funkcje oraz jak się maluje dziewczyny!!A organizator to myślę że był w desperacji zatrudniając takich ludzi!Ja nie mam doświadczenia ale na pewno sama bym tą sesje zrobiła lepiej!!!!Pozdrawiam dziewczyny biorace udział w konkursie!!Powodzenia

zyta1234:)