UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
W tym roku wybór będzie bardzo ciężki bo nie ma z czego wybierać, albo coś jest nie tak z tymi zdjęciami bo robiła je jakaś babcia w goglach albo jakiś oferma fotograf. organizator tnie koszta jak się da i te żenujące stroje kąpielowe kto je wybierał? "Tomek Jacyków" chyba? z roku na rok prestiż tego konkursu drastyczne spada. Cieszy mnie tylko jedna rzecz ze w przyszłym roku poziom już niżej nie spadnie, bo niżej już się chyba nie da. owacje na stojąco za gust organizatora i dawanie szansy nieudacznikom(nie chodzi oczywiście o kandydatki do konkursu ubiegających się o koronę Miss Ziemi Elbląskiej)chodzi o fotografa
niezalezny krytyk