UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

kandydatki do tytułu Miss Ziemi Elbląskiej wszystkie są ładne z twarzy, oceniałem stylizacje i prezentacje. Jest to moje prywatne zdanie

maruder

Anuluj