UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
tyle fajnych dziewczyn w Elblągu a do miss zgłaszają się najbrzydsze? Czy to brak gustu (wiem wiem o gustach się nie dyskutuje) jurorów sprawia że widzimy takie "widoki"? Żeby chociaż jedna była jakąś faworytką, a tu nie brak nawet tego bo nie ma z "czego" wybierać :( chyba sam przeprowadzę casting na miss, wtedy będą wszyscy szczęśliwi; )
rogaccio