UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

o matko, te sukienki wieczorowe to porażka, czy laski widziały się wcześniej w lustrze? porażka, wyglądają beznadziejnie, gdzie się podziały piekne elblążanki????? te dziewczyny chyba z braku laku, z takimi kandydatkami jurorzy chyba powinni zaprzestać wyborów - smiech na sali; /

skąd one są ja pytam

Anuluj