UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
o matko, te sukienki wieczorowe to porażka, czy laski widziały się wcześniej w lustrze? porażka, wyglądają beznadziejnie, gdzie się podziały piekne elblążanki????? te dziewczyny chyba z braku laku, z takimi kandydatkami jurorzy chyba powinni zaprzestać wyborów - smiech na sali; /
skąd one są ja pytam