UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dziewczeta brawo za odwage! Spisalyscie sie, niestety wrsztat waszego fotografa pozostawia wiele do zyczena- zdjecia totalna amatorszczyzna!!!!!
emigrantka
Dziewczeta brawo za odwage! Spisalyscie sie, niestety wrsztat waszego fotografa pozostawia wiele do zyczena- zdjecia totalna amatorszczyzna!!!!!
emigrantka