UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dziewczeta brawo za odwage! Spisalyscie sie, niestety wrsztat waszego fotografa pozostawia wiele do zyczena- zdjecia totalna amatorszczyzna!!!!!

emigrantka

Anuluj