UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Znam kilka dziewcząt i na żywo są o wiele ładniejsze. Te zdjęcia są okropne. Fotograf się nie postarał. Widać, że w terenie idzie mu dobrze, ale portretów to on robić nie potrafi. No i ten makijaż. Panie wizażystki raczej nie popisały się umiejętnością zastosowania odpowiedniego makijażu do odcienia cery kandydatek, a tak to cała organizacja wygląda lepiej niż w zeszłym roku. Jest wielu utalentowanych fotografów w Elblągu, wystarczy trochę poszukać. Kilka poprawek w przyszłym roku i impreza może być na wysokim poziomie. Powodzenia :) i czekam na kolejne zdjęcia.

czekamdalej